Jsme velmi potěšení, že studenti z Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně jsou otevřeni novým přístupům v modelingu, které New Aliens provozují. Naši nonmodels se prošli po mole hned několikrát, pro různé designéry.
/
We are really happy that students from Tomáš Baťa University are open for new approaches like New Aliens do. Our nonmodels walked on the runway in many fashion shows.

Nonmodels: GERTIE, TEREZIA, ALEX, VELL, PHIL, STEINSVEL

Fashion event DOTEK

FEEDBACKS

Dominika Kozáková – fashion designer – ,,S modelmi z New Aliens agentúry mám vždy najkrajšie skúsenosti. Obzvlášť vďaka Fashion Event Dotek. Modelové boli otvorený všetkému, celý event brali zodpovedne a chovali sa maximálne profesionálne. Stáva sa mi, že niektorým modelom sa nepáčia moje extravagantné looky, ktoré vyčnievajú z ich kompfortnej zóny, naopak modely z New Aliens Agency boli vďačný a pokorný, čo si veľmi vážim. Najviac obdivujem ako každý model je osobnosť a má sebavedomé vystupovanie. Bolo to veľmi cítiť z ich catwalku, čo je pre dizajnéra to najdôležitejšie, keď je ich model predvedený s osobnosťou a sebavedomím.“